Dovolená pro zdraví na ostrově Ischia – 15.- 22. říjen 2024

Dovolená pro zdraví na ostrově Ischia – 15.- 22. říjen 2024

Dovolená ve znamení „Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy.“
  Miguel de Cervantes
Inspirace v podobě životních mouder známých i neznámých autorů je pro mě nevyčerpatelnou studnicí a zároveň motivací k realizaci mnoha akcí a pobytů. Tentokrát se chystáme ve spolupráci s Adélkou z Essence for life na pobyt, jenž můžeme popsat slovy Paula Bragga „Pět nejdůležitějších stavebních kamenů zdraví: vzduch – voda – sluneční svit – potrava – pohyb.“ Kam, že to bude? Zkuste odhadnout.

Pozdně letní vzduch prosycený klidem po předchozí turistické sezóně, voda, která nejen osvěží, hřejivé sluneční paprsky a zdravá středomořská kuchyně mohou být vodítkem pro správnou odpověď.

Zdejší prameny jsou lidem známy svými léčivými účinky mnoho set let. Traduje se, že bolestivé onemocnění zad má původ svého názvu ve jménu ostrova.

Na Ischii, jak jste zcela jistě uhodli, se vydáme letos ještě jedenkrát a to v říjnu, kdy u nás již začíná pomalu vládnout sychravý podzim. 

Nevelký ostrov sopečného původu nabízí opravdu krásný a velmi příjemný odpočinek. Ve spojení s programem, který je součástí naší cesty současně i možnost rozproudit energii vhodným pohybem, procházkami, koupáním a relaxací, četbou oblíbené knihy.

Tento ostrov je znám množstvím termálních pramenů a léčivých bahenních koupelí, díky nimž se podtrhnou účinky zdravotně vedených lekcí. Jóga s propojením zdravotního cvičení dle metody DNS pana profesora Pavla Koláře a náš všudypřítomný dech budou tématy našich setkání. První lekce každého dne nás příjemně probudí a naladí skrze dechová cvičení, jemně osloví klouby i svaly a to vše za ranního rozbřesku.

 

Podvečerní lekce budou spojeny i s praktickými semináři, v nichž poodkryjeme základy správného dechového stereotypu, nastavení a aktivací středu těla, uvolnění kloubů i dalších tkání.

Pobyt na Ischii je vhodný pro všechny, kteří mají rádi teplo, ale ne horké dny, pro ty, kteří se rádi vyhnou turisticky zaplněným střediskům a přitom si užijí lázeňský klid podél pláží. Takže vlastně, dovolená téměř pro všechny, kteří vědí, že zdraví a veselá mysl jsou zdrojem naší jedinečné krásy.

Ostrov Ischia je jako stvořená pro dokonalý odpočinek – termální parky, luxusní lázně, jóga a cvičení pro zdraví. Tato dovolená představuje dokonalý mix aktivit pro vaše znovuzrozené tělo i mysl. Relaxujte a hýčkejte se ve vyhřívaném bazénu krásného rodinného zázemí hotelu Vila Melodie, užívejte si sluneční paprsky na pláži nebo výlety po ostrově. Dopřejte si s námi ničím nerušenou dovolenou.

Tento ostrov je znám množstvím termálních pramenů a léčivých bahenních koupelí, účinky tohoto místa podpoříme zdravotně vedenými lekcemi. Jóga s propojením zdravotního cvičení dle metody DNS pana profesora Pavla Koláře a všudypřítomný dech budou tématy jógových setkání.

První lekce každého dne příjemně probudí a naladí vás skrze dechová cvičení, jemně osloví klouby i svaly a to vše za ranního rozbřesku. Podvečerní lekce budou spojeny i s praktickými semináři, v nichž se poodkryjí základy správného dechového stereotypu, nastavení a aktivací středu těla, uvolnění kloubů i dalších tkání.

 

Den 1 – Příletový den (15.10.)

Transport z letiště na ubytování, přivítání a dle časových možností společné jógové seznámení. 

Den 2 

Den zahájíte ranní jógou. Po snídani bude následovat koordinační schůzka a volný program pro seznámení se s městem Forio. V podvečer si užijete cvičení pro zdraví. 

Den 3 – 4 

Ranní a večerní zdravotní cvičení je samozřejmostí. Zbytek dne bude volný pro váš odpočinek, moc doporučujeme ho využít pro návštěvu nedalekých Poseidonových zahrad – tyto lázně nabízí 25 bazénů s termální vodou, japonskou lázeň, termální saunu či vydatné Kneippovy lázně, lehátka a slunečníky jsou k dispozici v areálu parku. Lázně jsou na magickém místě a zaručujeme, že vás jejich atmosféra doslova pohltí. Dvoudenní vstupné na toto božské místo máte v ceně balíčku!

 

Den 5 – 7 

Užijete si ranní a večerní jóga & zdravotní cvičení.
V průběhu volných dní můžete využít nabídku průvodcovaných výletů nad rámec programu – nabídka je pestrá: 
Italské Santorini – ostrov Procida / nejstarší lázně světa Nitrodi & oběd ve vinném sklípku / plavba kolem Ischie se zastávkami na koupání / výlet na ostrov Capri , ….

 

Den 8 – odletový den (22.10.) 

Den určený pro návrat na letiště a odlet domů. Poslední ráno vás čeká ranní jógové rozloučení s ostrovem Ischia. 

 
 

Pět nejdůležitějších stavebních kamenů zdraví: vzduch – voda – slunce – potrava – pohyb

Paul Bragg.
Tak přesně o tom bude tento pobyt. Budete jeho součástí?

CENA: 22.800,- PRO PRVNÍ 3 PŘIHLÁŠKY, POTÉ 23.800,-/OSOBA + LETENKA

 CENA ZAHRNUJE:
– Ubytování s polopenzí ve dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí v rodinném hotelu Vila Melodie
– dopravu z/na letiště 
– vstupné na 2 dny do Posseidonových lázní
– lekce jógy a zdravotního cvičení s lektorkou Ivou Ceradskou (1-2x denně)
– kompletní organizační a delegátské služby v českém jazyce
– zákonné pojištění zastřešující CK

Pro REZERVACI místa sepisujeme cestovní smlouvu s partnerskou CK Marco Polo a požadujeme zálohu 50% ceny
z pobytového balíčku.  

Cena nezahrnuje:
– letenku, aktuální cena přímého zpátečního letu z Prahy od 5500,- 
– cestovní pojištění
– hotelovou taxu splatnou v místě pobytu

 

 
 
 
 

Více informací a rezervace míst na Adéla Metlická Lustyková, M.A.
+ 420 737 575 688 adela@essenceforlife.cz

 

Jak jsme se měly na pobytu zde na konci dubna? Mrkněte níže. Bylo to moc fajn.

Všechny lekce jógy probíhají v současné době v klidném prostředí rodinného fitness centra Muscle Factory Březnice.

IC Yoga  Březnice 

Muscle Factory Březnice

Rožmitálska 144, 262 72 Březnice

tel.:605 724 977, e-mail: ivaceradska@seznam.cz