Podzimní kurz zdravá záda

Podzimní kurz zdravá záda

Je načase podělit se s vámi o moji cestu ke kurzům a lekcím zdravých zad. Není nic lepšího, než vlastní osobní zkušenost, na tom se jistě shodneme.

Když jsem v útlém dětství skotačila na louce nohama chvíli nahoru a chvíli dolů, chvílemi celá ve vzduchu, nemohla jsem nic tušit cokoliv o existenci bolesti. Natož o možnosti, že by mi to, co tak krásně funguje a dovoluje mi dělat bezstarostné artistické kousky, mohlo jednoho dne oznámit, že už toho má dost. Jojo, moje tělo řeklo ANO, moje hlava ještě několik let říkala NE.

Vlastně, i nyní, pokud se cítím dobře, dělám vylomeniny.

Jak jinak, než s LEHKOSTÍ, HRAVOSTÍ a ZVĚDAVOSTÍ

Několik let již vím, že i s handicapem v podobě zborcené, poněkud komplikované páteře lze žít docela fajn a pohybově bohatý život.

Dokonce, že díky své zvídavosti, jakožto správné podoby zvědavosti, zájmu o zdravé a funkční tělo, správné principy jakéhokoliv pohybu mohu předávat své zkušenosti a znalosti dál.

Současně mě těší velmi těší zájem, který o otevřené lekce jógy pro zdravá záda projevujete. V nich se věnujeme základním a tedy podstatným pohybům. Často opravdu miniaturním, o které by vás mnohdy nenapadlo svojí pozorností zavadit.

Vše plyne přirozeně tak, jak má. Den za dnem, lekce střídá lekci, známé tváře míjí nové a vás je stále víc. Co víc si přát. Jste skvělí. 

Navíc, chcete vědět víc.

Právě pro ty z vás, hlubších znalostí a souvislostí chtivých, připravuji další deseti týdenní kurz.

Je určen pro ty z vás, kteří mají nějakou tu odchylku pohybového aparátu (doporučuji konzultaci s lékařem) i pro ty, kteří chtějí efektivně, preventivně využít čas pro své (nejen) fyzické tělo.

 

V kurzu nás čekají nejen pozice a správná technika dechu, ale i teoretické základy, neboť pro někoho je důležité vědět KAM, KDY, JAK a PROČ.

Cena kurzu 10 lekcí: 1600,- Kč

Začínáme 11.9. 2024 19:00 – 20:00

Pokud se chcete do dalšího kurzu přidat, vyplňte formulář níže. Pro případné informace mě neváhejte kontaktovat na 605 724 977.

Všechny lekce jógy probíhají v současné době v klidném prostředí rodinného fitness centra Muscle Factory Březnice.

IC Yoga  Březnice 

Muscle Factory Březnice

Rožmitálska 144, 262 72 Březnice

tel.:605 724 977, e-mail: ivaceradska@seznam.cz