Víkend ve znamení oslavy slunce v Mariánských Lázních 16.6. – 18.6. 2023

Víkend ve znamení oslavy slunce

 Hotel Krakonoš Mariánské Lázně

S dalším víkendovým setkáním přicházíme v době blízké dnu, který je spojován s největší silou slunce v průběhu roku, v období blížícího se letního slunovratu.

V tomto období je slunce nejvýše a začíná období hojnosti, radosti a veselých dlouhých dnů a věřím, že i vy se těšíte na to, až odložíme vrstvy oblečení, položíme se do trávy a budeme se kochat čistou oblohou. (ano, alergici prominou 😊)

S fyzioterapeutkou Ivou pro vás připravujeme další společný, tentokrát letní, program. Co vám v něm nabízíme? Opět se můžete těšit na propojení jógy, na práci s emocemi, mindfulness i práci na úrovni fyzického těla. Moc rády se s vámi podělíme o to, jak se vyhnout přetížení organismu v letních měsících, jak se stravovat, přiblížíme vám, co se v našem těle v teplých dnech odehrává, co z toho je žádoucí a co nikoli.

V horkých dnech je důležité vnímat potřeby našeho těla, nedovolit přehřátí. Skrze dech, správný pohyb, pitný režim, stravu i emoce si můžeme užít bezstarostné pokojné léto.  Přesně o tom bude tento víkend plný slunce, smíchu a radosti.

Vy, kteří s námi vyjíždíte opakovaně již víte, že pohoda a laskavost jsou našimi zdroji pro společná setkání. Na jedno takové vás všechny srdečně zveme a už nyní se těšíme na společné chvíle.

 

Inspirací pro naše akce jsou nám často slova slavných i neznámých.

Posuďte sami: „Přátelství je slunce, co nikdy nezapadá.“ —  Neznámý autor

„Když uděláte něco vznešené a krásné a nikdo si toho nevšimne, nezoufejte. Slunce vychází v plné kráse každé ráno, i když většina jeho publika ještě spí.“ —  John Lennon

„Jídlo nastavuje vaši náladu.“ —  Ralph Smart

Takže za nás to bude opravdu krásný čas a my se na něj již nyní v počátku jara moc se těšíme Iva a Iva.

Cena  4 790,- Kč zahrnuje:

  • ubytování,
  • 7 lekcí,
  • stravování – polopenze (snídaně formou bufetu, tříchodová večeře),
  • cvičení podle druhu programu, viz záložka „Program zájezdu“,
  • volný vstup do hotelového bazénu,
  • zákonné pojištění proti úpadku CK.

REZERVACE A BLIŽŠÍ INFORMACE NA CK CAPRO:

https://www.capro.cz/zajezdy/vikend-s-ivou-a-ivou-7-lekci-joga-zdravotni-cviceni-fyzio-lekce-3.html

 
Muscle Factory Březnice