Víkend s jógou 14.6. – 16.6. Hotel Orlík Vystrkov

Víkend v červnu - léto na dosah

Chystám pro vás opět novinku, tentokrát v podobě jóga víkendu nedaleko Orlické přehrady. 

S teplými dny můžeme většinu času trávit venku v přírodě, na čerstvém vzduchu, toulat se krajinou, užívat sluneční paprsky, radovat se z maličkostí. 

Ráno slunce brzy vychází a osobně mám nejraději ty dny, které můžu zahájit praxí jógy s probouzející se přírodou, se zpěvem ptáků, svěžím vzduchem. 

Při východu slunce ucítíte neuvěřitelný příliv energie, radost, vděčnost a mnoho dalších pozitivních vjemů, které vám nastartují nový den. K tomu skvělá snídaně, příjemné zázemí i okolí hotelu, Vltava nedaleko, lesy, louky, zkrátka, relaxace ve spojení s jógou jak má být.

Letní slunovrat je opravdu na dosah…

Ubytování v hotelu v 2 či 3 lůžkových pokojích v podobě apartmánů. ( 2 x 2 plus sociální zařízení a 2 x 3 plus sociální zařízení).

Cena: 4 160,- Kč

Záloha 1000,- do 30.3. 2024

V ceně snídaně a večeře, vnitřní bazén, hotelová soukromá pláž, whirlpool, finská sauna, relax zóna, posilovna

Polévka / předkrm / dezert je vždy pro všechny jednotný, hlavní jídlo si každý volí ze 3 variant. Zpravidla bývá na výběr jedno jídlo s vepřovým masem, jedno s kuřecím masem a jedno vegetariánské.

Tento výběr vždy o pár hodin dopředu (v pátek při příjezdu na recepci, v sobotu třeba kolem oběda, nebo klidně ráno při snídaních).

V tuto chvíli je víkend v přípravách, vy si však již můžete do nových diářů na rok 2024 zapsat datum.

Bližší informace vám poskytnu i osobně, nicméně vaše přihlášky budu sbírat do konce března, kdy je potřeba zaplatit zálohu, abych mohla pobyt potvrdit. Sledujte tedy akce i dění, i v případě nezávazné poptávky mi klidně vyplňte formulář již nyní, moc ráda se s vámi spojím. Iva

Muscle Factory Březnice