Rozmazlovací dovolená s jógou na Korfu (all inclusive) 9.7. 2022 – 16.7. 2022

„Člověk žije opravdový život, je-li šťasten štěstím druhých.“

 Johann Wolfgang von Goethe

Jsou vám slova klasika blízká nebo opravdu žijete takový život? Ať tak či onak nebo úplně jinak, společně s Adélkou z www.essenceforlife.cz se snažíme, abychom vám alespoň na několik dnů či týdnů v roce byly průvodkyněmi vašim štěstím.

Velmi často cestování spojujeme s jógou a ta „moje“ jóga je vždy propojena s živly. Adélka nám zajistí vše, co jen budeme potřebovat.

 Mám ráda souvislosti, přítomný okamžik, skrze který se dostáváme do hlubší přítomnosti, a hlavně do sebe a rozmanitost přírody všech koutů světa. Jsou tak inspirující… Miluji slunce, vodu, oceán i moře, a tak není divu, že jsme pro vás tentokrát vybraly smaragdový ostrov ve Středozemním moři. Ostrov, který Homér popisuje jako rajskou zahradu plnou kvetoucích rostlin a ovocných stromů. Tomu odpovídá i dnešní Korfu, řeckým názvem Kerkyra. Nachází se zde rozsáhlé olivové a cypřišové háje doplněné úrodností vinné révy, granátových jablek, fíků, hrušek, kumquatu (mini pomeranče) a místy i banánovníků. Ostrov typický  i horami vystupujícími k nebi, čímž nabízí krásné propojení pro relaxační pobyt a praxi jógy v jednom. Nádech a síla přicházející ze země, výdech, kterým se můžeme uvolnit, otevřít, nechat proudit radost, lásku, spokojenost a štěstí. Žít opravdový život. V přítomnosti. Tady a teď. Tedy vlastně „Tady a teď na KORFU.“

Užívat slunce a jeho paprsky rozžehnout světlo sami sobě a v sobě. V přítomném okamžiku, v lekcích jógy, které pro vás s láskou a nadšením připravuji.

Čekají nás lekce v ranním rozbřesku, lekce pro jemné probuzení, práce v pozicích na mnoha úrovních. Těšit se můžeme na zapojení našich svalů, aby nám dobře a dlouho fungovaly. Také na práci na úrovni emocí, aby dávaly našemu fyzickému tělu dostatek správné energie. Zažijeme relaxaci v blízkosti nádherně modrého moře, meditovat můžeme celý pobyt. A živel? Ano, tentokrát jimi budou hřejivé slunce, klidné vlny moře a lehký vánek. S těmi se budeme propojovat, na ně se budeme ladit. Stejně jako na mocnou zem a její kvality. Moc se na to těším.

Především na vás všechny, kteří se s námi opět vydáte. Nevím, jak je to možné, ale vždy se ke mně přidávají moc fajn lidé. (Upřímně, už asi trochu vím😊.) Z celého svého srdce věřím, že jste to právě vy.

Takže: „Budeme šťastny, pokud i vás učiníme šťastnými.“

Pokud jste dočetli až sem, vřelé díky. Pokud se chcete přidat, dejte o sobě vědět.

Moc rády se s vámi spojíme a tím i naše cesty za poznáním koutů světa i sebe. V přiloženém formuláři se můžete přihlásit.

Více k programu a k ubytování:

https://www.essenceforlife.cz/dovolena-s-jogou-kreta/

Ivka a Adélka

Muscle Factory Březnice