Pobyt s jógou na Karpathosu 13.8. 2021 – 20.8. 2021

Věřím, že se podaří tento pobyt, který byl v plánu v loňském roce opět skvěle obsadit a moc moc si tento krásný ostrov a jógu na něm užijeme :).

Ve spolupráci s CK Capro je pro vás připraven pobyt na krásném řeckém ostrově Karpathos.
Tento pobyt bude realizován v nádherné oblasti s průzračným mořem, krásnými plážemi v době letních prázdnin. Nabízí se tedy i možnost rodinné dovolené pro jógující i jejich blízké :).

Lekce jógy na terase s výhledem na moře!

V termínu 13. – 20. srpen 2021 nás čekají ranní a večerní lekce jógy pro všechny. 

Ráno probudíme naše tělo a mysl jemným protažením a s ranními slunečními paprsky rozproudíme energii v našem těle. Užijeme volnost, relaxaci v blízkosti moře. Večerní lekce budou vedeny ke zklidnění, zjemnění a k bdělé otevřené pozornosti všímavé jógy. Nebude chybět i lehce dynamická část a část věnovaná správnému vedení a provedení pozic.

Týdenní dovolená s jógou na řeckém ostrově, kde se čas neřeší. Dovolená pro jednotlivce i rodiny.
Karpathos – ostrov v sousedství Kréty, Rhodosu a Korfu. Oblast, kde příjemný letní vítr příjemně pročechrá vlasy a odvane všechny starosti, vysoké hory vyzývající nás k ukotvení, zastavení a nádherné pláže s průzračným mořem. Sluneční paprsky, které doplní tolik potřebnou energii.
Posuďte sami:
!!!! Detaily a rezervace:
V ceně: 18 490 Kč (letenka, ubytování 3*, kontinentální snídaně, jógový program 1-2 x denně, transfery z/na letiště, český servis a samozřejmě pojištění CK.

Více informací a rezervace pobytu CK Capro na tomto odkazu.

https://www.capro.cz/zajezdy/joga-na-karpathosu-s-ivou-ceradskou-2.html

Muscle Factory Březnice