Jógový víkend ve znamení podzimní rovnodennosti-„šťavnatý čas sklizně“ 23.9. – 25.9. 2022, sledujte aktuální změny

Podzimní rovnodennost, ten krásný čas, kdy Slunce vstupuje do znamení Vah a začíná podzim, je i obdobím sklizně, oslav a setkání.  Čas spojený s hojností a šťavnatostí plodů, které jsme na jaře zasadili či zaseli, v teplém létě nechali dozrát a nyní přichází na řadu sklizeň a radost z úrody. Podzimní barevné dny nabádají k užívání si hojnosti, veselí a radosti, k završení plodné části roku ve společnosti přátel a blízkých, ale také k blížícímu se zastavení a otočení dovnitř sebe. Je to i čas nastávající bilance před koncem roku, čas vyrovnat se s minulostí.

V běžném shonu se málokdy vědomě zastavíme a napojíme sami na sebe, vše plyne jako na běžícímu pásu a než se otočíme, mnoho nám toho proklouzne mezi prsty. Přijměte pozvání na víkend, který nám pomůže najít rovnováhu, naladit se na cyklus života, přírody i nás samých.  

Další společnou akci s jógou a mojí maličkostí plánuji v termínu 23.9. – 25.9. 2022 v oblasti západních Čech. Vydáme se buď do Mariánských Lázní nebo Karlových Varů.

Tentokrát se moc těším na propojení s jemností, hravostí, s naladěním se na vše, co je spojené s podzimním obdobím, na vaše úsměvy, na slunce vycházející mezi stromy. Poprvé se vydáváme do úplně jiných míst. Dali jsme vale námi milované Šumavě a já tuším, že je tomu pro tento záměr dobře. Léčivé prameny s obsahem oxidu uhličitého a železa, památný chráněný strom Král smrků, procházky, tematické jógové lekce a semináře a mnoho dalšího nám bude společníky na tomto víkendu.

Pokud byste se rádi přidali k rozloučení s létem a využili víkend ke společnému jógovému zastavení, protažení, zklidnění a sběru vlastní úrody, vyplňte prosím, níže přiložený formulář nebo si rezervujte pobyt přímo v CK Capro.

Zde odkaz na událost:

!!! Z důvodu změny hotelu prozatím není událost vedena na stránkách CK, kde již byla dříve zveřejněna. Přesto se můžete hlásit prostřednictvím formuláře, ať o vás vím :).

Muscle Factory Březnice