Jógový víkend v Solenicích 28. – 30. 5. 2021

Milí příznivci IC Yogy a naši milí jógující. Chystám pro vás další z našich pobytů, těch kratších, víkendových. Tentokrát v blízkosti Orlické přehrady s krásným výhledem na Vltavu a její údolí. Pobyt bude v areálu hotelu Solenice, který je nově zvenčí zrekonstruován s novou, krásnou terasou na naši praxi a samozřejmě i zázemí pro případ nepřízně počasí. Nicméně vy, kteří se mnou jezdíte již víte, že nám slunce na pobytech vždycky svítí. Věřím, že se situace, která nás neustále staví do nejistých dnů stabilizuje alespoň na tolik, abychom se na tento jóga víkend mohli společně vydat.
Víkendové pobyty jsou primárně určeny k načerpání energie, k novým, i staronovým setkáním a věřím, že v této době velice vítanou možností zregenerovat i naši hlavu. Jako pokaždé se budeme věnovat jógové praxi, procházkám, pobytu v krásném prostředí a okolí hotelu s překrásným výhledem na protilehlý břeh Vltavy a Orlickou přehradu. Pro milovníky jógy nabízím jógu všeho druhu – jemnou, pomalou, procítěnou a jinovou, ale také svižnou dynamiku, která nás nabudí a nastartuje vnitřní oheň. Lekcemi vás provedu s lehkostí a hravostí, kterou určitě v tomto období všichni potřebujeme, abychom našli tolik potřebnou stabilitu v dnešním světě. Můj záběr je široký, od yin jógy, přes power jógu, vinyasu, jógu pro zdravá záda či dětskou jógu, všímavost a meditační techniky, to vy všichni víte. Budete mít tedy možnost ochutnat a vyzkoušet to, co ve svých lekcích nabízím. Samozřejmostí je kvalita a správné, zdravé nastavení v pozicích a jejich korekce, stejně jako vědomé navedení a individuální přístup spojený s respektováním vašeho vlastního těla.

Program:

Pátek: 17:50 – 19:00 Úvodní lekce, v které se naladíme na víkend.

Sobota: 7:30 – 8:15 Ranní jógové probuzení a přivítání nového dne.

              16:30 – 17:15 Úvod do meditačních technik.

              17:30 – 18:45 Jógová lekce s relaxací.

Neděle: 7:30 – 8:30 Ranní lekce s ukončením.

8:30 – 9:00 Závěrečná meditace.

Ceník:

Dospělý na řádném lůžku 2990 Kč

Dospělý v jednolůžkovém pokoji 3490 Kč

Příplatky a slevy

Necvičící -200 Kč / pobyt

Storno poplatek 1000,- Kč platí pro případ neodůvodněného zrušení týden před pobytem. Covid a s ním spojené záležitosti nám nečiní plánování jednoduchým, nicméně určitě si vyjdem maximálně vstříc, pokud by pro někoho tato skutečnost nastala.

PŘIHLÁŠKY DO 10.5. ať víme, jak s víkendem nakonec naložit.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET 1722373073/0800 NEBO HOTOVĚ  DO 18.5. 2021 s Vaším jménem a poznámkou jógový víkend.

Cena zahrnuje

• ubytování

• stravování – snídaně formou bufetu, večeře – výběr z nabídky tří jídel, možnost objednat oběd na vlastní náklady

• lekce jógy

• pronájem cvičebních prostor • volný vstup do venkovního bazénu, volejbalové hřiště, tenisové hřiště

• Wi-Fi

• volný vstup do posilovny

• parkovné

• pobytový příplatek

Doplňující informace

• Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10 – ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Program bude přizpůsoben počtu a zdatnosti cvičících. • Pokud se rozhodnete s námi vyjet na tento ojedinělý víkend, vyplňte prosím následující dotazník.

 • Případné informace na 605 724 977 ivaceradska@seznam.cz

Muscle Factory Březnice