Jógový víkend na Konopišti

Na podzim pro vás připravuji opět pobyt v Golf Resort Konopiště s příjemným wellness a lekcemi jógy.

☀️ Pobyt, kde opět prohloubíme svoji jógovou praxi a načerpáme sílu v podzimních barvách v nádherném prostředí Golf resortu Konopiště. Lekce jemné i dynamické jógy doplněné možností dalších aktivit, wellness a příroda.
Bližší informace a rezervace: 605724977, Iva☀️

Jóga s lehkostí a radostí
„Radost ze života, radost z jógy a jóga pro radost.“ Pokud s vámi tato slova rezonují, jsou vám sympatická, pak čtěte dál.
O józe již bylo napsáno a řečeno tolik, že nám jde mnohdy hlava kolem. A určitě ještě bude.
Ve svých lekcích a pobytech přibližuji jógu účastníkům, ať už začínají či praktikují déle tak, aby vnímali především radost, lehkost, spokojenost a uvolnění. Současně, aby tato praxe byla přínosná, komplexní, tematicky laděná.
Léto a radost k sobě náramně pasují, nicméně i podzim vybízí k čerpání energie ze slunečních paprsků. Mám velmi ráda ranní lekce s přílivem energie vycházejícího slunce, pránájámou a dynamikou Pozdravu slunci, krásou jednotlivých ásan, rozprouděním energie a cestou dovnitř sama sebe/sám sebe.
Večerní praxe je pro mě vždy jakýmsi putováním k našemu vnitřnímu Já, zvnitřněním, ztišením.
Stále ještě čtete? Báječné.
Přijměte tímto pozvání na další z mých pobytů. Tentokrát do krásné přírody v okolí zámku Konopiště se skvělým zázemím, okolní přírodou a  welness. Oblast lesů a luk, kde můžete dokonale objevovat a naslouchat sami sobě i přírodě.
Čeká nás pět jógových lekcí a nejen to. V průběhu celého pobytu povedeme naši pozornost k ukotvení v dechu, bdělé pozornosti, ke zkoumání, pozorování našich vlastních emocí, myšlenek.
Práce na těchto úrovních mezi lidmi s krásnou energií, protože právě pro ty své pobyty chystám. 😊

V dnešním jógovém světě existuje velké množství pojetí. Jak už jsme jistě mnohokrát slyšeli a četli, asi tolik, kolik je lektorů. Myslím, že je to správně, protože pestrost, variabilita a postoje jsou též odlišné a to samo o sobě nás obohacuje na mnoha úrovních. Ruku v ruce jde i používání pomůcek, bločků, pásků, wheelů. Zde spatřuji onu radost z jógy. Někdo má rád klidnou, jinovou jógu, někdo dynamickou a někteří si nedovedou lekci představit bez obtížných pozic. S radostí a s lehkostí provedení zařazuji vše 🙃. Samozřejmostí je kvalita a správné, zdravé nastavení v pozicích a jejich korekce, stejně jako vědomé navedení, tzn. přechody mezi nimi, individuální přístup a respektování vlastního těla.
Pokud jste dočetli až sem, je mi ctí, že jsem vás zaujala 🙂.
Pokud byste se chtěli přidat, budu velmi ráda 🌞.
Pokud jste odeslali a potvrdili přihlášku, už nyní se na vás moc těším 🌸. Iva

Bližší informace zde:

https://www.capro.cz/zajezdy/podzimni-joga-s-ivou-ceradskou.html?locale=cs