Jógová dovolená na Madeiře 16. 9. 2020 – 25. 9. 2020

 

Jógová dovolená na Madeiře s Ivou Ceradskou

!!!! Náhradní termín za podzimní dovolenou zveřejníme již brzy. !!!!!

Předpokládáme červenec 2021.


Příjemná atmosféra nespoutané přírody na ostrově Madeira a každodenní jóga – to je ta pravá kombinace pro aktivní dovolenou. V malé skupině se každý den zaměříme na sebe, svou mysl i tělo, dopřejeme si blahodárné jógové protažení se zkušenou lektorkou Ivou Ceradskou. Nezapomeneme ani na procházky po levádách nebo koupání ve skalních lagunách. Madeira je úžasné místo, které si s jógou můžete zažít ještě intenzivněji.

Cena: 18 800,-
Minimální počet 8 osob, maximální počet 14 osob.

Portugalská Madeira okouzluje svou barevností přírody. Nabízí krajinu podobnou jižní Americe, Skotku či Novému Zélandu. Navíc se v ní cítíte jako v botanickém ráji – ohromující množství barevných květin, lemující se pás vysokého pohoří a koupání v přírodních bazénech. Madeira nabízí přírodní krásy a dobrodružství, stále je na co se dívat a co podnikat! A tak, máte-li rádi přírodu a jógu, je tato dovolená přesně pro Vás!

Den 1.
Příletový den. Transport z letiště na ubytování poblíž centra městečka Funchal. Přivítání a společné seznámení.

Den 2.
Tento den zahájíme ranním jógovým protažením. V klidu se nasnídáme a vyrazíme na obhlídku města Funchal – projdeme se malebnými uličkami a nasajeme místní atmosféru. Čeká nás vycházka kolem pevnosti Palacio de Sao Lourenco z 16. století, katedrály Sé, zastavíme se v nejstarší stáčírně vína na ostrově (vstupné 10EUR) a na závěr dne ochutnáme a pokoupíme na tržnici Mercado dos Lavradores nabízející ručně vyráběné suvenýry a produkty, koření a nekonečně druhů exotického ovoce patřícího ke zdejší barevné kultuře. Odpolední jógový workshop strávíme v parku s výhledem na přístav.

Den 3.
Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně.
Poté všechny zájemce čeká celodenní výlet po východní části ostrova. Vydáme se na trekový výlet po nejvýchodnějším cípu ostrova – Sao Lourenco. Toto místo patří k nejvíce divokým na ostrově, skály, moře a slunce zde vytvářejí dramatickou přírodní scenérii. Tento poloostrov zůstává na mnoha místech divoký a my si ho projdeme celý. Tento trek je nenáročný, zvládne jej každý turista a káva v oáze je lákavou motivací pro každého.
V druhé polovině dne se zastavíme na vyhlídce u Sochy Krista na mysu Ponta do Garajau. Den zakončíme koupáním na malé kamenité pláži Reis Magos.

Den 4.
Po předchozím výletním dni protáhneme v ranních hodinách tělo ranním jógovým protažením. Poté následuje den volna a relaxace, který lze strávit koupáním v přírodních jezírcích či bazénech ve skále nedaleko ubytování. Zájemcům bude možné zajistit výlet na pozorování velryb či celodenní trek po levádách. Tento den zakončíme jógovým workshopem s meditací.

Den 5.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Závěr dne protáhneme tělo na jógové lekci.

Den 6.
Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně.
Zájemce o poznání čeká celodenní výlet do západní části ostrova. Den strávíme trekem na levádách 25 Fontes a Rabacal. Klid načerpáme v kouzelném vavřínovém pralese. Den završíme koupáním v přírodních jezírcích Porto Moniz.

Den 7.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Závěr dne protáhneme tělo na večerní jógové lekci.

Den 8.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní jógovou lekcí a zakončíme pobyt společným sdílením. Pro zájemce je připraven večerní workshop tvoření lapače snů.

Den 9.
Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní jógovou lekcí a zakončíme pobyt společným sdílením.

Den 10.
Odjezdový den. Po snídani následují transfery na letiště dle odletových časů (pokoj je třeba vyklidit do 12hod).

Cena: 18 800 Kč
+ letenka, kterou Vám rádi zařídíme
Je možné přikoupit balíček 2 uvedených výletů s českou průvodkyní v ceně 3500Kč (minimální obsazenost 4 osoby), domluvit zapůjčení osobního auta či jiné další individální výlety – rádi sestavíme program na míru
Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 9 nocí v hotelu Lusitania 3* s bazénem (pokoje s kuchyňkou za příplatek 15EUR/pokoj/noc), jednolůžkový pokoj za příplatek + 7200Kč
Dopravu z/na letiště minivanem
Lekce jógy/meditace 1-2x denně s lektorkou Ivou Ceradskou.
Kompletní organizační a delegátské služby česky hovořící průvodkyně – Adéla Metlická Lustyková

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme platbu 50%. Zbylých 50% můžete uhradit měsíc před odletem.