Dovolená s jógou ve Vietnamu 3.9. – 15.9. 2023

Kombinace cestování, poznání, ale také odpočinku a cvičení jógy ve Vietnamu. Vřelí lidé, úchvatná příroda a mnoho kontrastů. Tato cesta bude plná dobrodružství. Objevíte krásy Vietnamu, poznáte novou kulturu a najdete kus sebe. Nebojte se vyrazit na cestu! 

 
 

 

Jóga ve Vietnamu s Ivou Ceradskou

Termín: 3.9.- 15.9.2023

Vietnam má mnoho přírodních krás, které si najdou své oblíbence! Stejně jako mile překvapí vřelost místních obyvatel. Vychutnejte si s námi fantastické přírodní scenérie a zážitek, na který budete vzpomínat po zbytek života – dechberoucí plavbu kajutovou lodí zátokou Halong!

VIETNAM VÁS MILE PŘEKVAPÍ!

Den 1. | 3.9. ODLET Z PRAHY v odpoledních hodinách, mezipřistání v Teipei 
stravování: v letadle

Den 2. | 4.9. PŘÍLET DO HANOJE 
Po příletu vás náš řidič přivítá na letišti a poté se přesunete do hotelu. Po aklimazitaci se potkáme a rozvrhneme si jógu na celý týden, případně dle časových možností proběhne krátká lekce. 
stravování: snídaně

Den 3. | 5.9. zátoka HA LONG
Tento den přejedeme se do kouzelné zátoky Ha Long a nastoupíte na kajutovou loď určenou pro okružní plavbu po místech, která patří do světového přírodního dědictví UNESCO. Čekají vás opravdu dechberoucí výhledy! Oblast s tisícem skalnatých ostrůvků a vápencovými jeskyněmi plnými obřích krápníků. Během plavby můžete rybařit, naučíte se některé z tajů vietnamské kuchyně, zájemce čeká plavba na mořském kajaku. Zátoka je nezapomenutelným zážitkem, doplněníme ji jógou na palubě lodi. Na tento zážitek opravdu nezapomenete!
starování: plná penze

Den 4. | 6.9. HA LONG – Cat Ba

Po snídani zakončíme plavbu jedinečnou krajinou, poté bude následovat transfer na ostrůvek Cat Ba
v Dračí zátoce. 
stravování: snídaně na lodi

Den 5.-10. | ostrov CAT BA
V tyto dny budete mít dostatek času pro jógu, meditaci, relaxaci na malebném ostrově, který nabízí řadu možností, jak strávit volný čas – třeba návštěvou parku se zelenými vrcholky hor, jízdou na kole, návštěvou plovoucího trhu nebo prostě jen odpočinkem.
stravování: snídaně

Den 11. | 14.3. Hanoi – ČR 
Po snídani bude následovat plavba zpět na pevninu a transfer do Hanoe, odlet do ČR s přestupem v Teipei
stravování: snídaně, v letadle

Den 12. | 15.3. NÁVRATOVÝ DEN do ČR

Cena: 31.800,- 

 

Minimální počet účastníků je 10, maximální počet 15.

Cena zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (Hanoi hotel Thang Long opera či podobné / ostrov Cat Ba – Flamingo Cat Ba beach resort), plavbu lodí s přespáním včetně plné penze (Verdure Lotus Luxury Cruise), transfery klimatizovaným minibusem, místní česky mluvící průvodce, vietnamské vízum, zákonné pojištění CK 

Pro rezervaci místa vyžadujeme kompletní platbu za zájezd!

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR – China Air 19.500,- s přestupem v Teipei (zařídíme por vás), doplňkové cestovní pojištění cca 1500,-, osobní výdaje

 

 

Zaujal Vás balíček cesty s jógou do Vietnamu? Máte doplňující dotazy? Rádi byste ze pobytu zúčastnili? Neváhejte nás kontaktovat! 

605 724 977 Iva Ceradská nebo Adéla Lustyková Essence for life 737 575 688
 
Muscle Factory Březnice