Což takhle Bali? Nebo možná něco jiného? Sledujte aktualizace. :)

Na této cestě se rozhodně nudit nebudete! Každý den nás čeká dobrodružství, na které budete ještě dlouho vzpomínat a navíc ve spojení s jógou.

 PŘIPRAVUJEME S ADÉLKOU Z ESSENCE FOR LIFE 
A máme termín 🙂 
25.2. 2023 – 9.3. 2023
Bližší informace budeme zveřejňovat postupně :).
Termín zůstává. Bohužel kvůli měnícím se podmínkám vstupů do různých destinací, co včera bylo, dnes už opět není, je možné, že se vydáme do jiné části světa… V každém případě do NÁDHERNÉ .

Naše cesta spojuje poznání spirituálního ostrova Bali a zcela odlišný život na sousední Jávě. Vůně vonných tyčinek a posvátné chrámové oblasti, rýžové terasy, lokální tance a především dobrodružný výšlap na sopku Iljen, kde lze spatřit SVĚTOVÝ UNIKÁT – světélkující modrý plamen hořící lávy. Vy můžete být součástí!

 

Proč zažít Bali? Zde načerpáte harmonický klid. Pozitivní nálada ostrova bohů a démonů je nakažlivá. Seznámím Vás s místní hinduistickou kulturou a lokálními zvyky. Uvidíte významné chrámy a nekonečná rýžová pole, okusíte očistné prameny, ochutnáte lokální kychyni, ale především poznáte opravdový život místních obyvatel. Poznáte ostrov Bohů jinak, v jeho opravdové kráse

Muscle Factory Březnice