Což takhle Bali? 11.3. – 23.3. 2024

Na této cestě se rozhodně nudit nebudete! Každý den nás čeká dobrodružství, na které budete ještě dlouho vzpomínat a navíc ve spojení s jógou.

Naše cesta spojuje poznání spirituálního ostrova Bali a zcela odlišný život na sousední Jávě. Vůně vonných tyčinek a posvátné chrámové oblasti, rýžové terasy, lokální tance a především dobrodružný výšlap na sopku Iljen, kde lze spatřit SVĚTOVÝ UNIKÁT – světélkující modrý plamen hořící lávy. Vy můžete být součástí!

 Proč zažít Bali? Zde načerpáte harmonický klid. Pozitivní nálada ostrova bohů a démonů je nakažlivá. Seznámíme  Vás s místní hinduistickou kulturou a lokálními zvyky. Uvidíte významné chrámy a nekonečná rýžová pole, okusíte očistné prameny, ochutnáte lokální kuchyni, ale především poznáte opravdový život místních obyvatel. Poznáte ostrov Bohů jinak, v jeho opravdové kráse.

 

Jógová cesta plná zázraků s Ivou Ceradskou 

Ostrov Bali umí být ve spojení s jógou a poznáním dokonalou kombinací pro Vaši dovolenou. Spočinout, přiblížit se k sobě,
ke svému JÁ. Nechat se uchvátit balijskou kulturou, místními zvyky, místy, Balijci. Na této dovolené Vám bude prostě dobře.
Poznáte kus Bali, poznáte kus sebe. Budete bohatí o mnoho zážitků a prožitků.  

PŘIPOJTE SE K PROŽITKŮM A ZÁŽITKŮM

Odletový den – 11.3.

Den 1 – Příletový den / 12.3.

Den pro Vaše přílety, seznámení se ve skupině, dle času příletů nachystáme v případě časoprostoru jemné jógové protažení s meditací. 

Den 2 – UBUD / 13.3.

Po ranní józe v zahradě se můžete těšit na seznámení s energií městečka Ubud. Je to místo, kde se Vaše duše rozzáří. Den můžete využít pro sebe dle gusta – zajít na masáž, udělat si radost nákupy, zajít na něco dobrého do kavárny či stylových restaurací, procházky po okolí. Večerní jógu si opět užijete v zelené zahradní oáze. 

Den 3 – výlet / 14.3. 

Tento den se můžete po ranní józe a snídani těšit na výlet po okolí Ubudu. Vydáme se do OČISTNÝCH PRAMENŮ Tirta Empul, navštívíme skalní chrám Gunung Kawi. Odpočineme ochutnávkami v lokální kávové farmě. Dle času zastavíme v závěru dne na rýžových terasách Tegallalang. Večerní lekci vynecháme, ať je dost prostoru pro výlet. 

Den 4 – volný den / 15.3.

Volný den pro váš osobní program, můžete ho využít pro návštěvu Opičího pralesa, masáže, léčitele, vycházky po městě a rýžových polích. Ranní a večerní jóga v zahradě jsou samozřejmostí.

Den 5 – Ubud / 16.3. 

Po ranní józe a snídani si užijete výlet po okolí Ubudu. Zajedete si užít vodopád, vodní kaňon a posvátný chrám Goa Gajah. Večer necháme bez jógy, ať nemusíte spěchat z výletu. 

Den 6 – Ubud / 17.3.

Po józe a snídani vás čeká volný den určený pro Váš osobní program nebo výlety nad rámec programu. Večer zakončíte jógou. 

Den 7 – přesun do Canggu / 18.3. 

Ranní jóga, snídaně, balení a vyráží se směr oceán a pláž. Tento den budete mít volný pro relaxaci, zakončíte ho jógovou lekcí. 

Den 8 – Canggu / 19.3.
Ranní a večerní jógu doplní výlet na chrám Tanah Lot. 

Den 9 – Canggu / 20.3. 

Volný den pro výlet nad rámec programu (za příplatek) na poloostrov BUKIT známý bílými plážemi, kulturním centrem a chrámem Uluwatu. Můžete také odpočívat, zajít na lekci surfu, masáže, dát si oraz a klídek na pláži nebo beach baru. Jógu si užijete ráno a večer.

Den 10 – Canggu / 21.3. 

Volný den pro výlet nad rámec programu (třeba k vodopádům a chrámu na jezeru Ulun Danu Bratan), odpočinek, lekce surfu, masáže, klídek a chill na pláži. Jógová lekce vás čeká ráno i večer.

Den 11 – Canggu / 22.3. 

Den určený pro Vaše odlety, loučení s Bali či přesun do jiných míst ostrova (individuálně na míru). 

 

Na Bali stačí jen tak být a věci se dějí. 
Nechte se unášet energií tohoto kouzelného ostrova, bude to stát za to. Ve spojení s jógou se přiblížíte sami k sobě, ale i k samotnému ostrovu Bohů a démonů. Užijte si cestu srdce! 

Min. kapacita 10 osob, max.14

Cena: 35.888,- + letenka

Bližší informace: 605 724 977 nebo na email 

Muscle Factory Březnice