„Pevně, zdravě a s oporou“ 15.10. 2022 9:00 – 12:00

Seminář Jóga a fyzioterapie

Pohybové aktivity jsou neodmyslitelně součástí zdravého způsobu života. V posledních letech nabírá velkého rozmachu jóga různých pojetí. Často ji vnímáme nejprve na úrovni pozic, přestože jóga je komplexní a funguje na mnoha úrovních. I tento způsob je v pořádku. Každý má svoji cestu, svůj čas a vše přichází ve správnou chvíli. Navíc, spousta dějů probíhá nevědomě a okamžik AHA přichází až později. 

Pokud to s pohybem přeháníme nebo se nám ho naopak nedostává, naše tělo, potažmo mysl, nám dávají signál k tomu, dělat něco jinak. Někdy ustrneme na chybných pohybových vzorcích, to se může přihodit například i v nastavení jógových pozic, tělo se brání a přichází bolest. Stejně tak se ozývá tehdy, pokud se pohybu přestaneme věnovat.  Ať již patříte do první či druhé skupiny, přicházíme s dalším ze společných seminářů, v kterých se zaměříme na propojení jógy a fyzioterapie a tentokrát s drobnohledem zaměřeným na naše chodidla a vše, co s nimi souvisí.

Cílem těchto setkání je přiblížení nejčastějších chyb, s kterými se v praxi (nejen) jógy můžeme setkat. Ukážeme si, jak předcházet případnému vzniku problémů. Vyzkoušíme sami na sobě, jak principy zdravého funkčního pohybu fungují. Společně s fyzioterapeutkou Mgr. Ivou Cízovou a se mnou, lektorkou jógy Mgr. Ivou Ceradskou 😊 se podíváme na základy a na konkrétní témata, s nimiž se v dotazech na našich akcích setkáváme. 

Seminář je limitován počtem míst, rezervujte si své místo včas. 

Čeká nás krásné dopoledne plné nových informací. Současně si budete moci prohlédnout a vyzkoušet úžasné kousky oblečení z Bali, případně i zakoupit a posedět s šálkem kávy či čaje i po skončení semináře. Moc se na vás těšíme.

8. 10. 2022 v čase 9:00 -12:00 a dál…

Cena: 390,- Kč

Bližší informace 605 724 977

Muscle Factory Březnice