Jóga podle ročních období „JARO“ 29. 4. 2023

„Existuje jedna kvalita, která se znovu objeví v člověku, když po ročním cyklu znovu přichází jarní období. Je to naděje.“ —  Paul Brunton


Jaro je obdobím, kdy po klidné, dlouhé zimě přichází čas k probuzení a to nejen v přírodě. I my máme pocit nových začátků. 

Jaro je obdobím růstu, nových cest, možnost odstranění toho, co již neslouží a pro člověka příležitost otevřít s čistou hlavou i tělem novou kapitolu svého života. Jak jinak, než ve spojení s radostí, inspirací, novým vdechnutím a silou, s dětskou hravostí, s úsměvem, s nadějí. 

Zvu vás na cyklus seminářů v průběhu roku, v nichž se zaměříme na to, jak žít v harmonii se střídáním ročních období.  Dozvíte se v nich, jak se lze inspirovat ročním obdobím k vlastní (nejen) jógové praxi.

V jarní části tohoto cyklu věnované vhodným dechovým technikám, jógovým pozicím, relaxacím i informacím o tom, které orgány potřebují naši podporu se na vás těším 29. dubna od 9:00 – 12:00.

Pokud byste se chtěli zúčastnit našeho společného, příjemného setkání, prosím o vyplnění přiloženého formuláře.

Cena semináře: 390,- Kč zahrnuje program semináře, drobné občerstvení a společnost lidí stejných zájmů, která je k nezaplacení 🙂

Přihlášky a platbu prosím nejpozději do 25.4. 2023

„Úspěch dne je v jeho ránu, úspěch roku je v jeho jaru.“ —  Čínské přísloví

Iva

Muscle Factory Březnice