„Bolest je jistá, utrpení je volitelné“ Buddha

Je na čase podělit se s vámi o moji cestu ke kurzům a lekcím zdravých zad. Není nic lepšího než vlastní osobní zkušenost, na tom se zcela určitě shodneme.

Když jsem v útlém dětství skotačila na louce, chvíli nohama nahoru, chvíli celá ve vzduchu, nemohla jsem vědět cokoliv o existenci bolesti. Natož o možnosti, že by mi to, co tak krásně funguje a dovoluje mi dělat bezstarostné artistické kousky, mohlo jednoho dne oznámit, že už toho má dost! Jojo, moje tělo řeklo ANO, moje hlava ještě několik let říkala NE.

Vlastně stále, pokud se cítím dobře, dělám vylomeniny 😊.

Jak jinak než s LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a zvědavostí.

Několik let již vím, že i s handicapem v podobě zborcené, a tak trochu komplikované páteře, lze žít docela fajn a bohatý život. Dokonce, že díky své zvídavosti (a to je správná podoba zvědavosti) a zájmu o zdravé, funkční tělo a o správné a zdravé principy jakéhokoliv pohybu, mohu předávat své znalosti a zkušenosti dál.

Současně mě velmi těší zájem, který o otevřené lekce jógy pro zdravá záda projevujete. V nich se věnujeme naprosto základním, a tedy podstatným pohybům. Často opravdu miniaturním, o které by nás mnohdy nenapadlo svojí pozorností zavadit.

Vše asi dlouho plyne tak, jak přirozeně má. Den za dnem, lekce střídá lekci, známé tváře míjí nové a vás je stále víc. Co víc si přát?

Jste skvělí.

Nejen to, chcete víc, to je skvělé na druhou!

 Právě pro ty z vás, hlubších znalostí a souvislostí chtivých, připravuji ucelený desetitýdenní uzavřený kurz jógy pro zdravá záda.

Je určen pro ty z vás, kteří máte případně nějakou tu odchylku pohybového aparátu (doporučuji konzultaci s lékařem) i pro ty, kteří chtějí efektivně, preventivně využít čas pro své (nejen) fyzické tělo.

V kurzu nás čekají nejen pozice a správná technika dechu, ale i teoretické základy, neboť pro někoho je důležité vědět PROČ, KDY, KAM, JAK DLOUHO A ZASE PROČ 😊.

Cena 10 lekcí: 1600,- Kč

POČET ÚČASTNÍKŮ OMEZEN: 

8 – max. 10

Od 20.4. 2023

Pokud se chcete přidat a do kurzu přihlásit, můžete přes formulář, případně na čísle 605 724 977. Těším se, Iva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Muscle Factory Březnice