💛Moji milí, blízcí i vzdálenější jógující, jsem ráda, že i u nás v Březnici se spojíme a přidáme se k této akci, která má v sobě velkou sílu.💛 Děkuji Katarince Mikulandové za tuto úžasnou myšlenku a věřím, že nás bude hodně, hodně a moc.🙏 První zářijovou neděli se sejdeme a podpoříme jógou a povídáním u šálku čaje či kávy Vláďu Mikuláše, kterého potkala nemoc označovaná jako ALS (amyotrofická laterální skleróza). Již delší dobu sledujeme jeho víru, sílu a hlubokou vnitřní motivaci. Vláďa po dlouhou dobu svého života pomáhá ostatním, byl oporou, ať už jako lektor jógy nebo masér. Na našem setkání nebude chybět pohled fyzioterapeutky Klárky Ovsíkové Krupové, která nám o této nemoci poví více, občerstvení od děvčat z Bistra Slunná.

Úžasná Katarina Mikulandová spojuje nás všechny, propojuje lektory, studia i centra, abychom společně vytvořili energii, která má moc léčit a uzdravovat.

Buďme u toho🙏🙏🙏.

Vstupné: 100,- poputuje na podporu léčby.

Současně přidávejte své pozice bojovníka s pojítkem Tanec pro Vláďu
#tanecprevladu 💛.

Krásně napsané a mluvící za vše je zde:

Katarinka Mikulandová
“Viac než čokoľvek mi je cenný ľudský život. Príbeh jedného krásneho muža. Cesta bojovníka pokojného, múdreho a nesmierne empatického. A z lásky k nemu a jeho nádhernej rodine…a preto, že už viem že dosah týchto sieti je nekonečný, a že ste ma presvedčili i Vy moji blízky i vzdiaľený tu na FB…že nepozerate tu len obrázky ploché a nič nehovoriace. Vznikla sieť…sieť ľudí ktorý budú po celý deň na rôznych častiach “našej” zeme, tancovať pre Vláďu, viesť jógu pre Vláďu, alebo sa len tak stretnú na kafe, v parku, v lese. Toto všetko sa deje pretože vy chcete. A to je nádhera. To je viac než som si mohla priať…toto sa neda merať ani peniazmi ani počtom lajkov. Sme v tom spolu 🙏🏼 tak ako já vnímam jógu…nech to nie je o “póze” nech je to o stave, duši, bytí v pokoji z druhými i sám zo sebou…..a v tom prípade nech je kľudne “našou” spoločnou pózou, pozíciou, ásanou – Tanečník/natarajasana/lord of the dance, na toto kľudne prepožičiam svoje telo a dušu zapredam 🙏🏼”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>