Startuje čtvrtý rok existence nadace Seniorem s radostí. A roste!

V Panství Dlouhá Lhota u Příbrami bude 11. 5. 2019 již osmý charitativní festival Jóga pro dobrou věc.

Letos to už bude čtvrtý rok, co projekt Seniorem s radostí pomáhá starším lidem zlepšit fyzickou i psychickou kondici. A neustále roste.

Úplně na začátku v roce 2016 byla myšlenka a chuť Jany Najbrtové, zakladatelky projektu, pomáhat starším lidem zlepšit jejich fyzickou kondici vhodným cvičením zdarma. Začínala sama v Praze pro skupinky seniorů. Postupně se k ní začali přidávat lektoři po celé republice. Dnes dobovolníci cvičí na téměř 30 místech.

A na co a koho se mohou těšit návštěvníci v Příbrami?

Na hatha jógu s Janou Najbrtovou, jemnou vinyasu s Katarinou Mikulandovou, wheel jógu s Kateřinou Mrugalovou, vinyasa jógu s Vendulou Černou, power jógu s Ivou Ceradskou, muzikoterapii s Veronikou Boulterovou, terapie pohybem s Miroslavem Teleckým, body balanc s Katkou McGlynn a vinyasa jógu s Magdalenou Nguyen.

Děkujeme hotelu Panství Dlouhá Lhota za poskytnutí prostoru.

Vstup na akci je 150,- za 1 lekci, 250,- za 2 lekce a neomezený vstup na celý den je 500,- (ale můžete věnovat na seniory i více).
Všichni lektoři se vzdají svých honorářů ve prospěch projektu Seniorem s radostí.

Po zakoupení vstupenky rezervujte svou lekci na emailu: info@jogaprodobrouvec.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>